• Фотолітопис

П'ятницький храм на Підзамче

Вітання кліру, братства, сестринства та парафіян настоятелеві Свято-П'ятницького храму з нагоди Дня Тезоіменитства


Ваше Високопреподобіє, всечесний отче Ігоре!


18 червня за новим стилем Свята Православна Церква вшановує пам'ять Вашого небесного покровителя блаженного Ігоря, великого князя Чернігівського і Київського, ім'я якого Ви з честю носите і певною мірою наслідуєте.

Своїм подвигом схимництва і покаяння, невинною мученицькою смертю та прославленням його Господом святий князь сповнив на собі слова Христові "всякий, хто підноситься, принижений буде, а хто принижує себе, піднесеться" (Лк. 18:14).

Будь-хто скаже: "бути священиком - це не приниження". Звичайно ж, що ні! Але зробити той вирішальний крок, та присвятити своє життя насамперед Богові поставивши себе у суворі рамки дотримання Церковного Уставу, моральних приписів та Канонів Церкви, взявши на себе послух перед священноначалієм - це обмеження та своєрідне приниження свого фізичного єства, яке призводить до піднесення духовного. І сьогоднішнього дня ми щиро дякуємо Всемилостивому Богові за те, що колись Ви зробили цей крок і сьогодні ми маємо настоятеля, який в першу чергу дбає про свою нелегку місію, а саме про виноградник, довірений йому Великим Господарем.

Прийміть від усіх нас - священнослужителів, братства, сестринства та усіх парафіян Свято-П'ятницького храму найщиріші вітання із Днем Тезоіменитства та подяку за Ваше служіння!

Нехай Ваш небесний покровитель своїми молитвами повсякчас допомагає Вам у всіх трудах на ниві Христовій, нехай у ввіреному Вам винограднику завжди буде щедрий духовний врожай, а Ваші молитви приємні Господеві!

Нехай благословення Пресвятої Тройці завжди перебуває на Вас, а Пресвята Богородиця, тезоімениту Ігорівську ікону Якої ми сьогодні також вшановуємо, своїм омофором покриває Вас від усякого зла!

Миру, здоров'я, благополуччя, духовного багатства ми Вам, всечесний отче Ігоре, усі сьогодні бажаємо і нехай Господь збереже Вас на многії і благії літа!

З любов'ю у Христі,

протоієрей Павло Вербинський,
ієрей Віталій Федюк,
кліросний хор,
братство та сестринство,
парафіяни Свято-П'ятницького храму