• Фотолітопис

Святкування Стрітення Господнього у П`ятницькому храмі

П'ятницький храм на Підзамче
Ввечері 14 лютого 2015 року Божого, напередодні свята Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, у П'ятницькому храмі на Підзамче було звершено всенічне бдіння, відправу якого очолив настоятель протоієрей Ігор Малетич у співслужінні протоієрея Павла Вербинського та ієрея Віталія Федюка.

За літією настоятель прочитав молитву на благословення хлібів, вина, пшениці та єлею, яким після полієлею було помазано усіх присутніх на богослужінні вірян.

У день свята Стрітення Господнього, 15 лютого 2015 року Божого, у П'ятницькому храмі на Підзамче було звершено дві Божественні Літургії святителя Іоана Золотоустого.

Після кожної Літургії духовенством були прочитані молитви на освячення свічок, які цього дня згідно давньої церковної традиції принесли парафіяни до храму. Після окроплення свічок святою водою, за давньою парафіяльною традицією, вірян було помазано благословенним напередодні за всенічним бдінням єлеєм.

Увечері того ж дня ієрей Віталій Федюк звершив відправу Великої вечірні, після якої освятив бойове знамено з іконографічним зображення Архистратига Божого Михаїла, яке виготовив іконописець Михайло Скоп для 128-ої окремої гвардійської гірсько-піхотної Туркестансько-Закарпатської бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.