• Фотолітопис

Освячення бойових стягів та ікон для воїнів АТО (оновлено)

П'ятницький храм на Підзамче
25 січня 2015 року Божого
Як повідомлялося раніше, 9 січня 2015 року Божого священики храму на чолі з настоятелем протоієреєм Ігорем Малетичем звершили освячення бойового знамена із зображенням ікони Пресвятої Богородиці "Оранти" ("Нерушимої Стіни") для 24-ої окремої Залізної механізованої бригади ВЧ А-0998 (м. Яворів, Львівська область) у складі 13-го армійського корпусу Збройних сил України.

На численні прохання військовослужбовців, що боронять нашу державу від російської агресії, автор знамена, іконописець та художник Михайло Скоп, виготовив ще декілька бойових стягів та ікон, які були освячені у нашому храмі та передані через волонтерів у військові формування української армії на Сході держави.

Зокрема, 25 січня 2015 року Божого, з благословення настоятеля, перед вечірнім богослужінням ієрей Віталій Федюк освятив два знамена: із зображенням Архістратига Божого Михаїла та ікони Пресвятої Богородиці "Оранти" ("Нерушимої Стіни"). Разом із цими стягами було освяченно писані ікони Божої Матері, великомученика Юрія (Георгія) Побідоносця, Архістратига Михаїла та ін., автором яких також є Михайло Скоп.

3 лютого 2015 року Божого протоієрей Павло Вербинський освятив бойовий стяг із зображенням Архістратига Михаїла.

8 лютого 2015 року Божого настоятелем храму протоієреєм Ігорем Малетичем було освячено знамено із зображенням Архістратига Михаїла та ікони Пресвятої Богородиці писані на дереві.

Нехай Всемилостивий Господь заступництвом Пресвятої Богородиці, Небесних Сил безплотних та всіх святих береже наших воїнів та дарує перемогу над супротивником!