• Фотолітопис

Поминальні богослужіння у другу річницю смерті протоієрея Михаїла Савчака

П'ятницький храм на Підзамче
5 лютого 2015 року Божого, у другу річницю смерті колишнього багаторічного настоятеля Свято-П'ятницької парафії протоієрея Михаїла Савчака, у нашому храмі були звершені поминальні богослужіння.

Відправу Божественної Літургії святителя Іоана Золотоустого очолив настоятель храму протоієрей Ігор Малетич у співслужінні протоієрея Павла Вербинського та ієрея Віталія Федюка.

По завершенні Літургії було відслужено заупокійну панахиду, після якої до парафіян зі словом подяки від імені покійного звернувся настоятель храму протоієрей Ігор Малетич. Він зокрема зазначив: "Я впевнений, що сьогодні отець Михаїл радіє з вашої присутності у храмі. Радіє з того, що ви залишили свої справи і прийшли пом'янути його та помолитися спільно за упокій його душі. Це свідчить, що він залишив у ваших серцях свій слід та добру пам'ять. Тому від його імені я вам усім складаю подяку, як і складаю подяку тим, хто зберігає пам'ять про отця Михаїла, але сьогодні не зміг взяти участь у богослужіннях."

Опісля поминальних богослужінь у храмі духовенство з парафіянами вирушили до могили приснопам'ятного протоієрея Михаїла Савчака на кладовищі у смт. Брюховичі, де звершили літію за упокій душі спочилого.