• Фотолітопис

Свято Покрова Пресвятої Богородиці у Свято-П`ятницькій парафії

П'ятницький храм на Підзамче
13 жовтня 2016 року Божого, напередодні свята Покрову Пресвятої Богородиці духовенством нашого храму було звершено святкове всенічне бдіння, а у сам день свята, 14 жовтня 2016 року Божого, дві Божественні Літургії, під час яких було піднесено особливі молитви за захисників України, за полонених та ув`язнених у Росії, згідно Патріаршого розпорядження про загальноцерковну молитву у день свята Покрови.

Оголошення дня Свята Покрови державним Днем захисника України та водночас вихідним днем надало можливість багатьом вірним бути присутніми на урочистих святкових богослужіннях та помолитися за своїх рідних чи близьких військовослужбовців та усіх воїнів, які захищають сьогодні нашу Українську землю від нашестя чужинців.

Після святкових богослужінь у П`ятницькому храмі священнослужителі на запрошення адміністрацій відвідали Львівський комбінат хлібопродуктів (протоієрей Павло Вербинський) та відокремлений підрозділ Львівської залізниці ``Підзамчівська дистанція колії`` (ієрей Віталій Федюк), де відслужили святкові молебні до Пресвятої Богородиці.

Після молебню у каплиці на території Львівського комбінату хлібопродуктів о. Павло у вітальному слові з нагоди Свята Покрову привітав із призначенням нового керівника комбінату Зрайла Івана Івановича.

Під час молебню на території відокремленого підрозділу Львівської залізниці ``Підзамчівська дистанція колії`` були піднесені особливі молитви за воїна Василя - працівника підприємства, який сьогодні захищає рідну землю в зоні проведення АТО. По завершенні молебню о. Віталій привітав усіх зі святом та привітав нового начальника дистанції Андрія Михайловича Кирду із призначенням на посаду, який був присутній на богослужінні разом із своєю сім`єю.

Завершувалися богослужіння уставними многоліттями та окропленням святою водою присутніх та приміщень адмінбудівель.