• Фотолітопис

Спочив у Бозі Михайло Стефанович Антоник

П'ятницький храм на Підзамче
П'ятницький храм на Підзамче
П'ятницький храм на Підзамче
П'ятницький храм на Підзамче
П'ятницький храм на Підзамче
П'ятницький храм на Підзамче
П'ятницький храм на Підзамче
П'ятницький храм на Підзамче
З великим сумом повідомляємо, що 14 вересня 2016 року Божого на 59-му році життя відійшов у вічність ревний парафіянин П'ятницького храму на Підзамче, директор Львівського поліграфічного коледжу Української академії друкарства, кандидат технічних наук

Михайло Стефанович Антоник


Народився Михайло Стефанович 25 квітня 1958 р. у місті Львові в сім'ї робітника.

Після завершення середньої школи у 1975 р. вступив на механічний факультет Українського поліграфічного інституту (УПІ) ім. Івана Федорова, який закінчив 1980 р. з відзнакою.

Працював у галузевій НДЛ алмазного інструменту та алмазної технології: інженером (1980–1981); молодшим (1986–1989) та старшим (1991–1999) науковим співробітником.
1981–1982 рр. та 1983–1986 рр. навчався в аспірантурі при УПІ ім. Івана Федорова.
У 1982–1983 рр. проходив службу в лавах ЗС СРСР.
З 1999 по 2003 рр. — заступник директора з навчально-виховної роботи Поліграфічного технікуму Української академії друкарства.

З 2003 р. — директор Львівського поліграфічного коледжу Української академії друкарства.

У 2005 р. в Державному НДІ інформаційної інфраструктури Державного комітету зв'язку та інформатизації України і НАН України захистив дисертаційну роботу «Інформаційна технологія побудови автоматизованої системи управління навчальним процесом» на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.

Викладав на кафедрі технології матеріалів та поліграфічного машинобудування академії друкарства. Очолював благодійний фонд сприяння розвитку поліграфічного технікуму Української академії друкарства «Альма-Матер».

У 2014 році був ініціатором видання книги "Церква Святої П'ятниці: особливий храм у особливому місті", яка того ж року за його сприяння побачила світ.

За труди на благо Церкви Христової був відзначений церковними нагородами.

Чин похорону новопреставленого раба Божого Михаїла буде звершено у п'ятницю, 16 вересня 2016 р. Б. у П'ятницькому храмі на Підзамче об 11:00. Похований спочилий буде на кладовищі у Винниках.

Висловлюємо щирі співчуття сім'ї та родині спочилого, усім його друзям та колегам по роботі, студентам та усім, кому Михайло Стефанович був близькою людиною.

Нехай Господь упокоїть душу новопреставленого раба Божого Михаїла в оселях праведників, де немає ані смутку ані журби, але вічне життя і безмежна насолода тих, що бачать невимовну славу Божу!

Вічная пам'ять!