• Фотолітопис

Богослужіння у П'ятницькому храмі у день свята Успіння Пресвятої Богородиці

П'ятницький храм на Підзамче
П'ятницький храм на Підзамче
П'ятницький храм на Підзамче
28 серпня 2016 року Божого, у день свята Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці та Приснодіви Марії, в П'ятницькому храмі було відслужено дві Божественні Літургії святителя Іоана Золотоустого.

Напередодні ввечері за всенічним бдінням духовенством храму на тетраподі, який попередньо сестринством храму був прикрашений квітами, для вшанування вірними було урочисто покладено Плащаницю Пресвятої Богородиці.

У сам день свята під час богослужінь підносилися особливі молитовні прохання за усіх, хто навчає і навчається та розпочинає новий навчальний рік. Багато учнів, студентів, вчителів та викладачів цього дня були присутніми на Богослужіннях і приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Животворчих Таїн Тіла і Крові Христових.

Окрім традиційних святкових повчальних проповідей та вітань протоієрей Павло Вербинський та настоятель храму протоієрей Ігор Малетич звернулися до усіх присутніх з напутнім словом на новий навчальний рік, побажавши легкого засвоєння знань та зауваживши на необхідності ставитися до навчання з великою відповідальністю і тим, хто навчає, і тим, хто навчається.