• Фотолітопис

Вітальний адрес настоятелеві П'ятницького храму на Підзамче протоієрею Ігорю Малетичу з нагоди 25-ліття священичої хіротонії

П'ятницький храм на Підзамче


Ваше Високопреподобіє
всечесний отче Ігоре!


Від імені кліру,
парафіяльної ради
та парафіян П'ятницького храму
прийміть найщиріші вітання
із 25-літтям Вашої священичої хіротонії! 

Чверть століття Ви несете на своїх плечах благе ярмо Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, будучи ревним його служителем.
Чверть століття Ви стоїте перед Престолом храму Божого, молячись за паству, ввірену Вам. І весь цей час невпинно своїми повчаннями та цікавими і влучними проповідями сієте зерно Слова Божого та впевнено ведете своїх парафіян до Царства Небесного. 

Ми вдячні Вам за розради у важких ситуаціях та напутні слова, ми вдячні за ревне ставлення до нашого храму та твердість в істинній вірі, у якій і ми, беручи з Вас приклад, утверджуємося. 

Неодноразово Ви були відзначені церковними нагородами, останньою з яких була митра - одна з найвищих. Але ми впевнені, що це лише маленьке віддзеркалення того скарбу, який Ви збираєте на Небі як для себе, так і для нас.

Тому сьогодні з вдячністю за Ваші щирі молитви ми просимо у Всемилостивого Бога повсякчасного благословення Ваших трудів, просимо Всещедрого Господа обдарувати Вас здоров'ям та всіляким достатком.

Бажаємо Вам миру, злагоди і любові, а у всіх справах доброго успіху!

Нехай радістю буде сповнене Ваше серце і кожен день приносить лише добрі новини!

Бажаємо, щоб Господь за молитвами Пречистої Своєї Матері, святого благовірного князя Ігоря, святої великомучениці Параскеви та всіх святих дарував Вам ще до ста років трудитися у ввіреному Вам винограднику Божому!

Многая і благая літа Вам, дорогий наш Настоятелю!