• Фотолітопис

День пам'яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла

П'ятницький храм на Підзамче
П'ятницький храм на Підзамче
12 липня 2016 року Божого, у день пам'яті святих славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла, у П'ятницькому храмі відбулися святкові богослужіння.

Напердодні кліром храму було звершено всенічне бдіння, а у сам день свята традиційно відслужено дві Божественні Літургії святителя Іоана Золотоустого.

Ранню Літургію звершував клірик храму протоієрей Павло Вербинський, який цього дня святкував день тезоіменитства, 53-й день народження та 15-ту річницю священичої хіротонії.

Наприкінці ранньої Літургії настоятель храму протоієрей Ігор Малетич від імені священиків, парафіяльної ради та парафіян привітав о. Павла з його потрійним святом, а також псаломщика храму Петра Драгана з днем пам'яті його небесного покровителя. Вітання отцю Павло звучали також і від парафіян та хористів храму.

Також цього дня особливе свято було у одного з найменших парафіян нашого храму - Богдана, який уперше в житті приступив до Таїнства Сповіді та причастився Животворчих Таїн Тіла і Крові Господа нашого Ісуса Христа.